داربست فلزی یکتا 09123506429

لوله داربستی چه کاربردی دارد؟

لوله داربستی چه کاربردی دارد؟

لوله داربستی چه کاربردی دارد؟

لوله داربستی چه کاربردی دارد؟Reviewed by داربست فلزی یکتا on Jul 22Rating: 5.0لوله داربستی چه کاربردی دارد؟ همانگونه که از نام لوله داربستی پیداست، از داربست بعنوان یک سازه فلزی و به صورت موقت در پروژه های ساختمانی استفاده می شود. در زمان برپا کردن داربست حتما از افراد ماهر بهره بگیرید.

همانگونه که از نام لوله داربستی پیداست، از داربست بعنوان یک سازه فلزی و به صورت موقت در پروژه های ساختمانی استفاده می شود. در زمان برپا کردن داربست حتما از افراد ماهر بهره بگیرید.

چرا که بر خلاف اینکه ساده به نظر می رسد، برپایی داربست با استفاده از لوله داربستی نیاز به مهارت داشته و عدم رعایت اصول ایمنی می تواند خطرات جانی و مالی را موجب شود.

به طور معمول طول لوله داربستی ۶ متر است که لوله داربستی با این طول بیشترین مصرف را در بنا نمودن سازه های فلزی دارد. با این حال طول ۳ متر و کوتاه تر نیز بسته به نوع سازه کاربرد دارد.

داشتن فاصله مناسب با بدنه، یکی از ویژگی های داربست خوب است که این فاصله معمولا ۳۰ سانتی متر می باشد. در برخی موارد و به صلاحدید مهندس ناظر یا معمار و با توجه به نوع کار، می توان فاصله ها را کم و زیاد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *