داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره انواع داربست فلزی

اجاره انواع داربست فلزی

اجاره انواع داربست فلزی

اجاره انواع داربست فلزی

داربست مثلثی چیست:

داربست مثلثی از فریم های مثلثی و با ارتفاع 100، 75، 50 سانتی و اضلاع 120 سانتی متری تشکیل شده است که این داربست های مثلثی به شکل نر و ماده به هم پیونده زده می شوند همچون شکل بالا
از موارد کاربرد داربست مثلثی:

از داربست مثلثی(اسکافلد) برای کفراژ بندی دال یا تیر و زیر سازی پل ها استفاده می شود به این دلیل که استفاده از داربست مثلثی برای زیر سازه های بتنی و مرتفع همچون دالان ها بتنی و پل ها کاملا مناسب بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای جک سقفی باشد. همچنین برای سقف های بزرگ با ارتفاع عمیق نیز از داربست مثلثی استفاده می شود. توجه داشته باشید که مونتاژ داربست مثلثی بسیار ساده است و دو کار به راحتی             می توانند روزانه  بیش از 1000 عدد داربست مثلثی را چیدمان کنند.
چند سالی می باشد که از داربست های مثلثی برای ساختمان سازی بزرگ و کوچک استفاده می شد و داربست مثلثی تاثیر بسزایی در بازدهی کارها داشته است پس استفاده از داربست مثلثی از یکی سو کار کارگران را راحت کرده و از سوی دیگر بازدهی کار را افزایش داده است

با توجه به اینکه داربست های مثلثی یا اسکافلد از استحکام و مقاومتی بسیاری برخوردار هستند تا ما  بتوانیم با اطمینان کامل از آن ها استفاده کنیم. ولی نکته ای که کارفرمایان باید بدان توجه کنند این است که باید انواع لوازم ساختمانی مورد نیاز خود را از شرکتهای معتبر و با تجربه خریداری کنند تا مشکلی پیش نیاید.

بسیاری از کارفرمایان نیز به خرید جنس دست دوم  علاقه مند که بعد اقتصادی نیز دارد پس بدیهی است در این مورد نیز باید کارفرمایان اطمینان داشته باشند که محصولات آن شرکت انقدر از کیفیت بالایی برخوردار است که با چنیدن بار استفاده کیفیت و مقاومت خود را از دست نمی دهد.
تصویر 3
شرکت ما مفتخر به این است که در زمینه فروش انواع لوازم ساختمانی منجمله جک سقفی، داربست مثلثی و قالب فلزی و دیگر ملزومات ساختمانی اعتبار بسیاری را از میان مشتریان خود کسب کرده است و طی سالیان درازی که در این زمینه فعالیت  فعالیت می کند توانسته جایگاه ممتازی را در بین مشتریان خود پیدا کند.
شرکت ما افتخار این را دارد که با کیفیت ترین و بهترین  و مقاوم ترین تجهیزات ساختمانی(داربست مثلثی) نو و دست دوم را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان خود عرضه می کند.

images 1 2

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.