داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره داربست در شریعتی

اجاره داربست در شریعتی

اجاره داربست در شریعتی

اجاره داربست در شریعتی

اجاره داربست در تهران

داربست یکی از مهم ترین فاکتورها در ساخت ساختمان های مرتفع است. همه ما در محیط شهری، ساختمان هایی را میبینیم که از چند صد متر داربست در نمای بیرونی ساختمان استفاده کرده اند. این داریست ها در انواع چوبی، فولادی و یا آلمینیومی هستند که اغلب به دلیل استحکام بالای فولاد و میزان کشش مشخص و مقاومت در برابر ترک خوردگی از این نوع داربست استفاده می شود.

به دلیل تعدد ساخت و سازها در کلان شهرها استفاده از داربست های فلزی بسیار شابع است . تهران با بالاترین میزان ساخت و سازها در کشور بزرگترین مرکز تولید، اجاره و نصب این داربست ها می باشد. اما اجاره داربست در تهران نیز همانند شهرهای دیگر دارای نرخ مصوب اتحادیه بوده که بر حسب متر مربع محاسبه می شود.

اجاره داربست در شریعتی تهران تنها با هدف دسترسی کارگران ساختمانی به نقاط مرتفع ساختمان نبوده و کاربردهای بسیاری دارد. از جمله آن ها می توان به برپایی غرفه ها، راه اندازی ایستگاه های صلواتی ماه محرم، تزیین خیابان ها و …  اشاره کرد. از این رو خرید این داربست ها به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست و می توان آن ها را در متراژ مختلف اجاره و نصب کرد.

اجاره داربست در شریعتی

اجاره داربست در شریعتی

اهمیت حفظ ایمنی در اجرای داربست

نکاتی که باید در مورد داربست ها رعایت شود بر مبنای دو اصل ایمنی و مقاومت است که برای کارفرما و پیمانکار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. عواملی که باعث فروریختن داربست می شود از جمله محکم نبودن اتصالات، عدم دقت در نصب داربست، استفاده از ابزار و تجهیزات نامناسب است که موجب می شود تا با وزش باد و طوفان، برخورد اشیا و وسایل نقلیه با داربست، حوادث و خسارات جبران ناپذیری صورت گیرد.

بنابراین اجرای دقیق داربست امری بسیار مهم است که باید بصورت اصولی توسط افراد باتجربه و متخصص صورت گیرد تا جان کارکنان به خطر نیافتد. بر این اساس کادر مجرب داربست یکتا به تجهیزات حفاظتی مناسب مجهز بوده و تمام شیوه‌ های ایمنی کار بر روی داربست را آموزش دیده اند.

استفاده از لوازم حفاظتی شخصی برای کارکنان نظیر کفش ایمنی، کلاه، دستکش، لباس کار و کمربند ایمنی همواره رعایت می شود. همچنین داربست ها توسط فرد با صلاحیت قبل از شروع کار و استفاده یا پس از هرگونه تغییرات و یا وقفه طولانی مدت، بازدید و مورد ارزیابی قرار می گیرد. بعلاوه کابل ها و طناب های داربست نیز به طور مرتب کنترل می شود.

داربست یکتا با توجه به اهمیت سرعت و امنیت در اجرای فعالیت های ساختمانی با کادری مجرب، با مهارت و دانش کافی در این زمینه به ارائه بهترین خدمات ساختمانی با کیفیت مطلوب می پردازد. همچنین این شرکت حاضر به عقد قرار داد با شرکت های ساختمانی، صنعتی، پروژه های دولتی و خصوصی با هدف ارائه بهترین خدمات در زمینه نصب داربست می باشد.

نصب فوری، حضور به موقع کادر فنی و تحت پوشش بیمه حوادث، تعهد کاری تا اتمام کار، قیمت مناسب و رقابتی، از خصوصیات بارز داربست یکتا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه سفارش و براورد هزینه ها از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما در تماس باشید . جهت اجاره داربست فلزی در تهران با ما تماس بگیرید .

شماره تماس ما

09123506429

اجاره داربست در شریعتی

اجاره داربست در شریعتی

 کاربرد داربست فلزی

داربست های فلزی جهت انجام فعالیت های ساختمانی، تعمیرات و نظافت از جمله رنگ کاری، سنگ کاری، سیمان کاری، نصب غرفه نمایشگاه ها و هیئت های مذهبی، رول پلاک کاری، نصب سازه ها و بیلبوردها، شیشه شویی و غیره بصورت موقت نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا برای هر کاربردی به یک روش متفاوت، داربست بندی انجام می شود و تنها در بالاتر یا پایین تر بسته شدن داربست ها جهت دسترسی بهتر کارگران تفاوت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.