داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست یکی از خدماتی است که بیشترین تقاضا را در کارهای ساختمانی ایفا میکند. و از آنجایی که اجرای داربست نیازمند کار در ارتفاع است ، تمامی نیروها باید برای نصب داربست آموزش ببینند و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند و اصول ایمنی را به طور کلی رعایت کنند.

اجرای داربست شامل خدماتی چون داربست ساختمانی برای نمای ساختمان ، کفراژ ، ایستگاه‌های صلواتی ، غرفه بندی ، تابلو های تبلیغاتی و بنر ها می باشد. داربست فلزی یا چوبی که به صورت موقت و برای دسترسی به نقاط سخت و بلند سازه ها به کار برده می‌شود ، انواع مختلفی دارد که اگر قصد اجاره داربست را داشته باشید باید با انواع داربست  آشنایی داشته باشید ، تا بتوانید اجرای داربست را برآورده کنید.

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

اگر قصد اجاره داربست چوبی را دارید باید بدانید که این داربست اغلب به شکل ثابت می باشد و برای ساخت آنها از نردبان های مخصوص و کوپهای گرد استفاده می شود و در واقع اگر در اجرای داربست از پل موقت ، خرک و تخته استفاده شود ، به آن داربست چوبی می گویند.

ولی در اجاره داربست فلزی باید گفت که این داربست از لوله های فولادی که قطر آن ها ۴۸/۳ میلیمتر می باشد ، استفاده می شود و برای اجاره ای داربست معلق باید دقت داشته باشید که این نوع داربست ها به دیوار تکیه داده می‌شود و به عبارتی از سطح ساختمان به شکل سکو بیرون زده می‌شوند.

داربست پایه دار برای زمانی است که برپایی داربست به سرعت زیادی بستگی داشته باشد. پس اجاره داربست به عواملی چون ارتفاع و ابعاد داربست، محل نصب داربست ، حجم داربست ، امکان دسترسی به لوازم ، تغییر فاصله های عرضی و استاندارد و مهاری خور داربست بستگی دارد و همچنین اجرای داربست در کارهای ساختمانی و پروژه‌های بزرگ به عهده ی پیمانکار می‌باشد.

در اکثر مواقع ساختمان سازان و یا کسانی که به داربست نیاز دارند به جای خرید داربست که هزینه سنگینی برای سازنده دارد از اجاره داربست استفاده می‌کنند ، چون هم هزینه کمتری می پردازند و همین اینکه بعد از اتمام کار دنبال جایی برای نگه داری داربست نمی گردند.

به شکل عمومی هزینه های اجاره داربست ماهیانه می باشد یعنی اجاره دهنده بدون توجه به روزهای کاری هزینه یک ماه را دریافت می‌کند. و همچنین نحوه محاسبه اجاره داربست ها به صورت حجمی می باشد یعنی با توجه به متراژ لوله و متر مربع فضایی که اشغال کرده تا ارتفاع مشخص محاسبه می‌شود و در صورت افزایش ارتباط و فضای اشغال شده به اجاره آن افزوده می‌شود.

پس برای اجاره داربست و تمام اطلاعات مربوط به آن به سایت داربست یکتا مراجعه کرده و با استفاده از این سایت از خدمات مشاوره و اجرای داربست با کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت بهره مند شوید.

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

داربست امن

داربست ها در مواقع مختلف و یا مقاصد مختلف برای کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می‌گیرند و از فضاسازی برای دهه محرم تا چراغانی اعیاد ، کلیه نمای ساختمان ها و برج ها و تمام سازه ها ، نقاشی سازه ها و سایر کارها جز خدمات تخصصی داربست ها محسوب می شود.

چرا که نیاز به مهارت بالا در ایجاد و استحکام به صورت همزمان در سازه ها به کار میرود. همچنین کاربردهای مختلف در داربست نیاز به تکنیک‌های زیادی دارد تا یک داربست امن را ایجاد کند.  داربست ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که باید تمامی نکات ایمنی در آنها رعایت شود و رعایت نکات ایمنی  در آن نقش مهمی در اطمینان‌ بخشی داربست بندان و کارفرمایان دارد. ایمنی و استاندارد بودن یک داربست نقش مهمی در حفظ جان مردم دارد و از خطرهای احتمالی جلوگیری می کند.

پس داربست مطمئن داربستی است که تمام جوانب داربست بندی و نصب و ایمنی در آن رعایت شده باشد و هیچ گونه شک و شبهه ای در آن وجود نداشته باشد.

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

عوامل موثر در نصب داربست

  • قبل از نصب از محل کار بازدید شود و بر اساس میزان بار وارده تجهیزات و وسایل لازم آماده شود و حتما از افراد ماهر و با تجربه برای این کار استفاده شود.
  • محکم بودن محل اتصال کابل ها به داربست چک شود.
  • کابل های به کار رفته در داربست ها حداقل باید ۶ برابر وزن داربست مقاومت داشته باشد.
  • از سالم بودن تمامی تجهیزات داربست اطمینان حاصل شود.
  • از قرار دادن مواد آتش گیر و قابل اشتعال روی داربست خودداری شود.
  • در ارتفاعات بلند از طناب نجات در این کار استفاده شود.
  • هنگام جابجایی داربست متحرک افراد روی آن نباشند و زمین زیر داربست باید مقاومت کافی را داشته باشد.

به همین خاطر بیشتر متقاضیان به دنبال نصب داربست ایمن و استاندارد هستند تا پروژه مدنظرشان را با بستن داربست هموار کنند و با استفاده از کارشناسان مجرب و کاردان و همچنین استفاده از نیروی متخصص جهت نصب داربست جان کارگران از خطر حفظ شود.

داربست یکتا ارائه دهنده تمامی خدمات مربوط به داربست در شمال تهران می باشد اجاره، نصب و راه اندازی داربست در مناطقی نظیر پاسداران، ولنجک، شریعتی، سید خندان، سهروردی و… با بلاترین کیفیت و مناسبترین قیمت پذیرفته می شود برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

اجاره داربست در شمال تهران

اجاره داربست در شمال تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.