داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

داربست یکی از اصلی ترین ابزارهای ساختمان‎ سازی است و از آنجایی که در گوشه و کنار شهرها صدها و هزاران ساختمان همیشه درحال ساخته شدن است. داربست‎ فلزی سازه ‎ای است که از فلز ساخته می شود. این داربست‎ها بسته به جایی که قرار است از آن استفاده شود؛ به دو دسته داربست فلزی بلند و داربست فلزی کوتاه تقسیم می شوند. یعنی درواقع برخی از انواع داربست فلزی برای استفاده از ساختمان‎های بلند کاربرد دارند و برخی دیگر در ساختمان‎هایی با ارتفاع کمتر استفاده می شوند.

اتصالات داربست فلزی بند از لوله های فولادی با قطر 50 سانتیمتر و ضخامت 4 میلی متر تشکیل شده است. برخلاف آنچه اکثرا تصور می‎کنند؛ سر هم کردن این لوله ها کار سختی نیست. تنها کافی است لوله ها را به وسیله بست به یکدیگر متصل کنید.

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

تنها زمان کمی کافی است که شما یک داربست با ارتفاع بلند داشته باشید. این نوع داربست را برای اینکه امن باشد و واژگون نشود باید به دیوار وصل کرد. از دیگر لوازمی که در اتصال یک داربست فلزی استفاده می‎شود باید به بست لوله های افقی، میله شکاف‎دار اتصال، پایه قابل تنظیم، صفحه زیر ستون و… اشاره کرد.

نوعی از داربست های فلزی هستند که همانطور که ذکر شد اتکای شان به دیوارهای ساختمان است. این داربست ها بیشتر برای زمان‎هایی کاربرد دارند که بر پا کردن داربست از روی زمین امکان پذیر نیست یا برپایی آن هزینه بسیار زیادی را در پی خواهد داشت.

به این داربست‎ها داربست سکویی نیز می‎گویند زیرا مانند سکویی پیش آمده هستند. مزیت این نوع داربست فلزی این است که می‎توان آن را هنگام پایان کار جدا کرد و به ساختمان بعدی که نیاز به داربست دارد به کمک جرثقیل وصل کرد.

موارد استفاده از داربست فلزی زیاد است که مهم‎ترین و رایج ترین آنها استفاده از داربست فلزی برای نمای ساختمان می‎باشد؛ نمای ساختمان همیشه به چیزهایی مانند سیمان کاری، سنگ کاری، جوش کاری، برق‎کاری و … وجود دارد که انجام این کارها بدون وجود داربست امکان‎پذیر نمی باشد.

یک داربست خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک داربست خوب و ایمنی ویژگی هایی دارد که باید همگی آن ها رعایت شود تا کارگران در ایمنی و سلامت کامل در آن کار کنند. در ادامه به بررسی این ویژگی ها می پردازیم.

هر طبقه داربست باید 2 تا 3 متر ارتفاع داشته باشد. لوله های عمودی نباید بیش از 2 متر از هم فاصله داشته باشند و همگی با هم موازی باشند. زاویه لوله های عمودی و افقی باید 90 درجه باشد. فاصله لوله های افقی در عرض سکو باید 70 تا 160 سانتی متر باشد. لوله های عمودی و افقی باید با اتصالات مخصوصی که برای اتصال دوتایی، سه تایی و … در نظر گرفته شده است به هم متصل شوند.

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

داربست فلزی چگونه اجرا می شود؟

  1. تماس یا ارتباط با یک گروه پیمانکاری اجرای داربست فلزی خبره و معتبر در این زمینه.
  2. بازدید گروه پیمانکار از محل نصب و بررسی شرایطی که برای نصب داربست فلزی لازم است.
  3. در صورت محیا نبودن شرایط اجرای داربست فلزی، موارد را به کارفرما منتقل می کند تا شرایط آماده شود.
  4. پس از محیا شدن شرایط نصب داربست فلزی، گروه پیمانکاری اقدام به حمل لوله ها به محل نصب می کنند.
  5. پس از حمل لوله ها و ادوات موردنیاز برای نصب داربست، نصاب ها اقدام به نصب و اجرای داربست می کنند.
  6. بازدید متخصص اجرای داربست در حین نصب و پس از اجرای آن از ایمنی آن برای استفاده کارگران اطمینان حاصل می شود.
  7. ایجاد تغییر داربست با توجه به درخواست معمار یا کارفرما در خصوص ارتفاع یا فاصله داربست از سازه می تواند صورت گیرد.
  8. بازدید از چگونگی کارکرد و شرایط داربست در حین عملیات های ساخت وساز توسط متخصص نصب داربست صورت می گیرد.
  9. پس از اتمام کار می توان به جمع آوری داربست ها اقدام کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نصب، راه اندازی و اجاره داربست با داربست یکتا در ارتباط باشید. ما در تهران تمامی خدمات مربوط به داربست را در مناطق سهروردی، پاسداران، ولنجک، شریعتی و… با مناسب ترین قیمت و بهترین متریال در اختیار مشتریان قرار می دهیم .

شماره تماس

سفارشات در سراسر تهران 09123506429

مدیریت داربست 02122893507

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

اجاره داربست فلزی در سیدخندان

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.