داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره داربست فلزی در پاسداران

اجاره داربست فلزی در پاسداران

اجاره داربست فلزی در پاسداران

اجاره داربست فلزی در پاسداران

داربست ساختمان از سازه‌هایی با دو نوع جنس فلزی و چوبی ساخته می‌شود و در اکثر موارد نصب داربست برای ساختمان‌های در حال ساخت به منظور دسترسی راحت‌تر کارگران برای انجام فعالیت‌هایی چون سنگ ‌کاری، جوشکاری، سیمان کاری، برق کاری، رنگ کاری و همچنین نصب نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فضای خارجی سازه نصب می‌شود. قیمت اجاره داربست به عوامل مختلفی بستگی دارد.

نکات زیادی در تعیین میزان قیمت اجاره و نصب داربست تاثیرگذار هستند که به شامل موارد زیر است:

  • هر چه ارتفاع پروژه طول زیادی داشته باشد یا تعداد طبقه‌های ساختمان و متراژ و مساحت سازه زیاد باشد، هزینه و اجرت نصاب داربست نیز زیادتر خواهد بود.
  • محل قرارگیری سازه و همچنین چگونگی نصب داربست با توجه به نوع سازه از فاکتورهای مهم دخیل در تعیین هزینه نصب داربست می‌باشند. به طور کلی هر چه سازه در مناطق دورتر جغرافیایی و دشوار از لحاظ رفت و آمد قرار گرفته باشد، هزینه و اجرت نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعداد لوله داربست مورد استفاده در هنگام وصل اهمیت دارد. حجم کار انجام شده در طی پروسه ساخت و ساز نیز از دیگر موارد تعیین کننده قیمت اجاره داربست هستند.
  • جنس و متریال لوله‌های داربست و کیفیت و مرغوبیت آنها نیز در قیمت خرید و نصب داربست ساختمان دخیل هستند. معمولا این لوله‌ها از جنس فولاد، آهن و یا چوب ساخته می‌شوند که قیمت آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

داربست یکتا در تهران با سالها تجربه در زمینه نصب، راه اندازی و اجاره داربست در مناطق پاسداران، ولنجک، سهروردی، شریعتی، سید خندان و… آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

سفارشات در سراسر تهران 09123506429

مدیریت داربست 02122893507

اجاره داربست فلزی در پاسداران

اجاره داربست فلزی در پاسداران

 

انواع داربست

داربست فلزی دارای انواع مختلفی می باشد که به شرح زیر است:

داربست معمولی

این نوع از داربست جزو پرکاربردترین و مورد استفاده‌ترین نوع داربست‌ها به شمار می‌رود که توسط استاد کار داربست نصب می‌شوند و به راحتی نیز برای سازه‌ها و پروژه‌های در حال ساخت یافت می‌شود و در ساخت و ساز انواع ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داربست نما (قالبی)

همانگونه که از نام آن پیداست، برای استفاده در نمای ساختمان‌ها و پروژه‌های ساختمان سازی بلند و عظیم کاربرد دارد. لازم به ذکر است این نوع داربست با ابعادی به عرض یک متر طراحی شده است و برای استفاده در نمای سازه‌های طویل کاملا مناسب و پرکاربرد است. قیمت اجاره داربست توسط نصاب داربست به موارد زیادی وابسته است و بسته به میزان کار مشخص خواهد شد.

داربست کفراژ

ابعاد داربست کفراژ در مقایسه با داربست قالبی بیشتر است و عرض آن بیش از (1 m) می‌باشد. از آنجایی که داخل آنها با بتن پر شده است، در اسکلت‌های بتنی ساختمان و سقف‌های ساخته شده از بتن استفاده می‌شوند.

داربست چرخ‌دار (متحرک)

داربست متحرک به شکل مکعب طراحی می شود. به راحتی قابل حمل می‌باشد و کاربرد گسترده‌ای در فرآیند ساخت و ساز ساختمان‌ها دارد. به دلیل شکل مکعبی آن از این مدل داربست در زیر سقف‌ها نیز استفاده می‌شود.

داربست حفاظ یا نخاله‌ گیر

استفاده از این نوع داربست به کاربرد آن در جلوگیری از ریختن مصالح به پایین ساختمان‌های در حال ساخت در طی روند ساخت و ساز و در هنگام کار کارگران برمی‌گردد.

داربست بندی زیر بتن

این نوع از داربست‌ها جهت انجام شدن بتن ریزی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و استحکام و قوام زیادی دارند.

اجاره داربست فلزی در پاسداران

اجاره داربست فلزی در پاسداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.