داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

در سال های اخیر داربست متحرک طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این چهارپایه ها به دلیل سهولت استفاده ، سرعت در انجام کار بسیار کاربردی هستند ولی باید دقت داشته باشید که قبل استفاده از آنها ایمنی نکات داربست های متحرک را حتما در نظر بگیرید.

البته جنس این نوع داربست ها هم اهمیت خود را دارد می توان از انواع این داربست ها به فلزی ، آلومینیومی و فایبرگلاس که عایق برق می باشد اشاره کرد که بدلیل قیمت بالای آلومینیومی و فایبرگلاس بیشتر نوع فلزی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله تیم های متخصص در زمینه نصب راه اندازی و اجاره داربست می توان به داربست یکتا اشاره کرد. داربست یکتا با سالها تجربه در شمال و غرب تهران در مناطق سهروردی، شریعتی، ولنجک ، سیدخندان، پاسداران و… آماده خدمت رسانی به شما است. با ما در ارتباط باشید.

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

ایمنی داربست های متحرک یا چرخ دار

برای اطمینان از اینکه داربست متحرک یا چرخ دار از حداکثر درجه ایمنی استفاده می کند، با توجه به مشخصات دقیق عملیات داربست می توان ایمنی را فراهم کرد البته باید دقت داشته باشید که جنس داربست نیز خود در ایمنی نقش مهمی ایفا می کند.

  • ابتدا باید تمامی اجزا داربست متحرک چک شود که درست کار می کند یا خیر
  • توجه داشته باشید که قبل اینکه داربست متحرک را به قسمت مشخص هدایت کنید زمین آنجا را برای محکم قرار گرفتن آن آماده کنید.
  • این مورد البته در بعضی داربست ها ممکن است متفاوت باشد اما در داربست های استاندارد حداکثر وزن برای باربری بروی داربست متحرک ۷۵۰ کیلوگرم می باشد.
  • از هیچ ماده شیمیایی بروی داربست متحرک  استفاده نکنید.
  • کارگرانی که بروی داربست متحرک هستند باید از یک سوپاپ اطمینان برای مهار خود استفاده کنند.
  • هنگام حرکت داربست باید حتماً از محیط اطراف خود آگاهی کامل داشته باشید زیرا خطراتی از جمله برق گرفتگی و سقوط بسیار شایع است.
  • هنگام حرکت داربست متحرک در زمین ناهموار باید به جهت چرخش قفل های چرخ ها دقت کافی داشته باشید.
  • توجه داشته باشید اگر داربست متحرک را خارج از منزل استفاده می کنید و ورزش باد زیاد است فوراً باید کار خود را متوقف کنید.
اجاره داربست متحرک در سیدخندان

اجاره داربست متحرک در سیدخندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.