داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره داربست متحرک در شریعتی

اجاره داربست متحرک در شریعتی

اجاره داربست متحرک در شریعتی

اجاره داربست متحرک در شریعتی

داربست یکتا با داشتن تیم حرفه ای در نواحی غرب و شمال تهران ارائه دهنده انواع خدمات داربست در نواحی ولنجک، پاسداران، شریعتی، سیدخندان، سهروردی و …. است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

سفارشات در سراسر تهران 09123506429

مدیریت داربست 02122893507

اجاره داربست متحرک در شریعتی

اجاره داربست متحرک در شریعتی

داربست متحرک

در پروژه های ساختمانی که ارتفاع آن ها زیاد می باشد و یا انجام کار هایی در ساختمان سازی مانند ساخت نما برای ساختمان یا پوشش دهی یا تخریب نما ها، از داربست آسانسوری یا پلت فرم می توان استفاده نمود.

استفاده از این داربست ها اجرای کار را به مراتب آسان تر می کند و صرفه جویی اقتصادی و ایمنی بالایی را به ارمغان می آورد. پلت فرم یا داربست متحرک کارهایی نظیر دسترسی به ارتفاع برای سیمان کاری، نماکاری و… را آسان تر می کند.

اجاره یا خرید؟

مقیاس و مدت زمان انجام پروژه ساخت و ساز، عواملی موثر در تصمیم‌گیری خرید یا اجاره داربست هستند. قطعا خرید محصول مورد نظر مناسب شرکت‌هایی با پروژه‌های عظیم و مداوم است. زیرا خرید داربست مستلزم دارا بودن شرایط تخلیه و نصب آن است. همچنین برای نصب آن، باید از افراد ماهر و کارامد کمک بگیرید که به نوبه خود هزینه بر است.

در مقابل از مزایای اجاره داربست این است که با اجاره آن، شرکت مربوطه ملزم به انجام کلیه امور نصب و برش داربست‌ها است. با این حال به خاطر داشته باشید اجاره این محصول برای مدت طولانی مقرون به صرفه نیست و در این صورت بهتر است به خرید آن فکر کنید.

ایمنی نصب داربست

جمله معروف اول ایمنی بعد کار در این مورد نیز کاربرد دارد. اولین نکته لازم الاجرا در نصب این محصول، رعایت ایمنی کارگران در حال کار و افرادی است که در سایت ساخت و ساز تردد دارند. به منظور اجرای ایمن داربست رعایت نکات زیر الزامی است.

داربست متحرک در شریعتی

داربست متحرک در شریعتی

تراز کردن میله‌ ها: تراز بودن لوله‌ها و پایه‌‌های اتصال به منظور حفظ تعادل کارگران بسیار ضروری است.

رعایت فاصله‌‌ی ایمن بین میله‌های عمودی: گاها به منظور تسهیل کردن اجرای داربست، فاصله بین میله‌های عمودی بیشتر از حد استاندارد آن در نظر گرفته می‌شود. فراموش نکنید که این کار مقاومت کل سازه را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

استفاده از جان پناه برای امنیت عابرین: در صورتی که ارتفاع داربست بیشتر از 5 متر باشد، استفاده از جان پناه با عرض حدودا 2 متر برای عابرین پیاده الزامی است.

 

کاربرد‌های تجاری داربست

ساخت و ساز

داربست‌ها ابزاری ضروری برای صنعت ساخت و ساز هستند. با وجود جرثقیل‌های سنگین و نردبان‌های قابل تنظیم، استفاده از آن‌ها میسر شده است. نوع فلزی آن‌‌ها دارای محدودیت ارتفاع نیستند و برای آجر گذاری، گچ‌کاری دیوار، نصب پنجره‌ها و همه چیز لازم برای تکمیل قسمت بیرونی و گاهی اوقات داخل یک ساختمان استفاده می شوند.

تمیز کردن و نوسازی

کاربرد این محصول تنها به زمان ساخت و ساز محدود نمی‌شود. در هنگام نوسازی و تعمیر ساختمان نیز می‌توان از آن‌ها بهره برد. به عنوان مثال، به منظور تمیز کردن یا رنگ‌آمیزی نمای بیرونی ساختمان در ساختمان‌‌های مرتفع، ابزار کارامدی به حساب می‌آیند.

اجاره داربست متحرک در شریعتی

اجاره داربست متحرک در شریعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.