داربست فلزی یکتا 09123506429

اجاره یا خرید داربست فلزی

اجاره یا خرید داربست فلزی

اجاره یا خرید داربست فلزی

داربست یکی از اجزای اصلی هر پروژه مربوط ساخت و ساز محسوب شده و انواع مختلفی دارد که داربست فلزی یکی از معروف ترین آن ها می باشد. . زیرا هر پروژه به احتمال خیلی زیاد نیاز به کار در ارتفاع دارد و داربست بهترین گزینه برای کار در ارتفاع می باشد. سازنده هایی که بی تجربه هستند، اکثرا اقدام به اجاره داربست می نمایند. اما سازنده هایی که تجربه بیشتری در زمینه ساخت و ساز دارند و پروژه های بیشتری در این حوزه انجام داده اند،

تصمیم گیری درباره اجاره یا خرید داربست کاملا به نوع پروژه و مدت زمان کار بستگی دارد. برای پروژه هایی که زمان آن ها بیشتر از ۳ ماه می باشد و یا ارتفاع کار در آن ها، کمتر از ۶ متر است، خرید داربست بهترین گزینه است. زیرا اجاره داربست در مدت زمان طولانی به صرفه نیست. داربست هایی که برای ارتفاع کمتر از ۶ متر خریداری می شوند نیز همه کاره می باشند و قابل استفاده در پروژه های مختلف هستند.

پس از اتمام پروژه نیز می توانید تصمیم بگیرید که داربست های خریداری شده را نگه دارید یا بفروشید. اما اگر پروژه شما پیچیده است و یا بیشتر از ۶ متر ارتفاع دارد و یا زمان آن کمتر از سه ماه طول می کشد، بهتر است که اقدام به اجاره داربست نمایید. زیرا احتمالا نیاز به داربست های سفارشی خواهید داشت.

خرید داربست برای افرادی که پروژه‌های بزرگ و زمان‌بری در دست دارند، به مراتب از اجاره کردن آن منطقی‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.