داربست فلزی یکتا 09123506429

استفاده از داربست فلزی در باغ و حیاط

استفاده از داربست فلزی در باغ و حیاط

استفاده از داربست فلزی در باغ و حیاط

داربست باغی نوعی از داربست های ساده می باشد که با گیاهان پوشش داده می شود و می تواند نمای خاص و جذاب برای حیاط و یا فضای مورد نظر شما به وجود بیاورد.

داربست باغ و یا حیاط علاوه بر زیبایی بصری، می تواند به خوبی حریم خصوصی لازم را با حفظ زیبایی طبیعی محیط، ایجاد نماید. حریم خصوصی به وجود آمده، می تواند موقعیت مناسبی برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی باشد و امکان بهره بری حداکثر از محیط بیرونی را فراهم کرد. نمونه های مستقل این داربست ها به خوبی می توانند نقش جدا کننده را برای موارد مجاوری مانند بهار خواب و یا حیاط های خانه های مجاور ایفا کنند و با کمترین هزینه و کمترین میزان وزن وارده بر روی وزن نهایی ساختمان، هم زیبایی هر دو فضا را افزایش داده و هم حریم خصوصی را حفظ کنند و در نهایت نیز، ایمنی محیط را افزایش دهند.

نمونه های مدولار داربست ها به صورت مجزا بر روی زمین اجرا می شوند و ساختار مشبک آن ها با استفاده از پایه های مستحکم داربست، مقاومت و فرم خود را حفظ می کند. ساختار منسجم، یکدست و شبکه ای داربست مذکور، از نظر ایمنی بهتر از مواردی مانند نرده عمل می کند و علاوه بر این، هزینه اجرای کمتری نیز دارد. داربست باغی را می توان به ساده ترین نحو ممکن و با استفاده از چوب و یا فلزات سبک طراحی و اجرا کرد. وزن این داربست ها کم بوده و در صورت وقوع حوادث محیطی مختلف، کمترین آسیب محیطی را ایجاد می کند.

هزینه تعمیر و بازسازی داربست های باغی، مخصوصا نمونه های متشکل از شبکه های فنسی، بسیار پایین است و در صورت وارد نشدن آسیب جدی، می توان ساختار خراب شده را بهبود بخشید و در نهایت با رشد گیاه روی داربست، بخش اصلاح شده را پنهان کرد. این المان سبب می شود بتوانید فضای مناسبی برای نگه داری گیاهان رونده با کمترین میزان اشغال فضای اضافی داشته باشید.

1049

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.