داربست فلزی یکتا 09123506429

داربست بندی در تهران

داربست بندی در تهران

داربست بندی در تهران

برای شروع هر شغلی باید اطلاعات زیادی را کسب کنید تا بتوانید در آن شغل موفق باشید و قبل از آن داشتن علاقه قطعا می تواند تاثیر بسیار زیادی برای پیشرفت در آن داشته باشد . اگر به دنبال شروع شغل داربست بندی هستید باید ابتدا اطلاعات مفیدی بدست آورید تا با چالش های این شغل آشنا شوید .

شغل داربست بندی از مشاغل سخت در دنیا به حساب می آید و از توجه ویژه ای برخوردار است ولی متاسفانه در ایران اینگونه نیست و خیلی از با سابقه هایی که در این کار مشغول هستند خطرات و مشکلات آن را در نظر نمی گیرند .

پس باید در ابتدا بدانید کار در ارتفاع شرایط خاص خود را دارد و علاقه میتواند به این شغل کمک بسیاری کند و به همین خاطر کار در ارتفاع و لذت کار در آن شرایط طرفداران خاص خودش را دارد. در نظر داشته باشید که لباس کار و کمربند مهمترین ابزاری هستند که شما را در برابر خطرات احتمالی ایمن نگاه می دارند البته ایمنی همیشه صددرصد نیست و شما باید تمام زوایای آن را یاد بگیرید.

برای شروع این شغل سلامت جسم و روان بسیار اهمیت بالایی دارد و باید در نظر داشته باشید که آیا توان جسمانی لازم را برای این شغل دارید یا خیر قاعدتاً مثل تمامی مشاغل فنی شما باید حداقل یک دوره شش ماهه تا یکساله را به عنوان کمک داربست بند یا در اصطلاح شاگرد بگذرانید تا با اصول داربست بندی و ابزار مورد استفاده در آن آشنا شوید.

در ادامه این مسیر کم کم باید رفتن بروی داربست را از ارتفاع کم و پروژه های کوچکتر شروع کنید و سپس با توجه به استعداد و توانایی جسمانی به ارتفاع بیشتر و پروژه های بزرگتر ورود پیدا کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.