داربست فلزی یکتا 09123506429

داربست در تهران

داربست در تهران

داربست در تهران

 

داربست در تهران

صنعت ساخت و ساز و گسترش ارتفاع های ساختمان ها نیاز به تجهیزاتی که راحت تر، سبک تر و مطمئن تر هستند را بیشتر می کند . که به این تجهیزات داربست می‌گویند‌ داربست ها انواع مختلفی دارند ، که داربست  فلزی یکی از این سازه ها می باشد.

داربست در تهران

داربست در تهران

داربست  فلزی از  لوله های فولادی تشکیل شده که قطر آن ها ۴۸,۳ میلیمتر میباشد. داربست  فلزی شامل یک یا چند جایگاه ، اجزای نگهدارنده ، اتصالات و تکیه گاه می باشد. و لازمه ساختن این سازه ها داشتن مهارت و تجربه می باشد.

به خاطر ساخت و ساز در عمده شهرها ، داربست  فلزی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. که تجهیزات و ابزار مورد نیاز این داربستها عبارتند از: لوله های فولادی ، مغزی ، بست های فلزی ، کفشک یا  پایه فولادی ، لنگر یا مهاربند ، چرخ های فولادی ، آچار دوسر رینگ کروم و انادیم استاندارد می باشد.

داربست انواع مختلفی از جمله:  داربست مثلثی ، که به صورت نر و ماده به یکدیگر وصل می‌شود و با قرار دادن سر جکهای قابل ریگلاژ ، در قسمت بالایی این داربستها جهت هر ارتفاع قابل تنظیم میشود. عرض فریم داربست مثلثی ۱۲۰ سانتی متر و دارای مقاطع افقی و مربعی می‌باشد.

داربست چکشی ستاره: که از قائم و مهارهای افقی در اندازه های متفاوت ساخته می شود ، و نصب‌ها مهارهای افقی بر پایه های داربست به سادگی با ضربه چکش صورت می‌گیرد. و همچنین پایه‌ها و مغزی و پین به هم وصل می شوند.

داربست چکشی کاسه ای که مانند داربست های دیگر فلزی نصب می‌شوند. در داربست یکتا استحکام و ایمن سازی تجهیزات با بهترین کیفیت اجرا می‌شود. داربست کاربردهای چون: نمای ساختمان‌ها ، رنگ آمیزی ، سنگ‌کاری ، سیمانکاری و نماشویی و غیره دارد.

یکی از پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی و عمرانی داربست می باشد که در تمامی پروژه های ساختمانی به کار می رود.

داربست نوعی سازه موقت است که مصارف زیادی دارد. داربست تهران خدماتی چون داربست ساختمان ها و برج اداری و مسکونی ، داربست سازه های مصنوعی، داربست مدارس و مساجد ، داربست هیت، کفراژ بندی ساختمان را ارائه میدهد.

داربست در تهران

داربست در تهران

نصب داربست به عوامل مختلفی از جمله عوامل: ارتفاع و ابعاد داربست ، محل نصب داربست ، امکان دسترسی به لوازم ، تغییر فاصله های عرضی و استاندارد ، مهاری خور داربست ، هزینه داربست ، به شرایط هر کاری که بعد از بازدید از محل مشخص میشود ، بستگی دارد. شما برای برآورد هزینه نهایی می توانید شرایط کار را با پارامترهایی که عنوان شده برآورد کنید. خدمات نصب داربست شامل: نصب داربست فلزی ، پایه ، داربست چوبی، نصب داربست ارزان، داربست تابلو ، فاکس و بنر ، فروش داربست و میله داربست ، اجاره داربست فلزی و داربست نما ، می باشد.

نصب داربست با قیمت مناسب و ارزان و در اسرع وقت پذیرفته می‌شود. همچنین برای نمای ساختمان ، کفراژبندی ، نصب داربست فلزی جهت خدمات نماشویی و نقاشی نمای ساختمان ، نصب داربست جهت انجام پروژه های پیچ و رول پلاک نما و نصب داربست فلزی کاملا حرفه‌ای با گروه اجرایی ما ارائه میشود. از فعالیت های داربست میتوان به داربست فلزی برای برج ها و پروژه های بزرگ که هر چه پرژه ارتفاع بیشتری داشته باشد، اجرای داربست از اهمیت بالاتری برخوردار خواهد شد.

داربست کفراژ که در صورتی که مهار وجود ندارد. داربست چهار پایه چرخدار و داربست بنر ، حفاظ توری داربست، برای جلوگیری از ریزش مصالح ، داربست پروژه‌های متوسط در ساختمان‌های مسکونی و داربست زیر بتن میباشد. و مهمترین مسئله در داربست استحکام و ایمن بودن می باشد. چون در غیر این صورت امنیت جانی کارگران تضمین نمیشود.

فروش و اجاره داربست به عوامل زیادی بستگی دارد. البته اجاره آن نسبت به  خرید باصرفه تر می باشد و اجرای داربست امری بسیار مهم می باشد. که باید توسط افراد با تجربه صورت گیرد. و اکثر نکاتی که باید در داربست  رعایت شود ، مربوط به پایداری و ایمنی داربست می‌باشد.

ما در مجموعه داربست یکتا با کمترین هزینه ها در سریعترین زمان ممکن داربست را برای شما نصب می نمایند. متخصصین ما نصب داربست را در ارتفاع و ابعاد مختلف برای شما انجام میدهند. حفاظت از سازه ها و نصب داربست از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمامی خدمات  به دست افراد با تجربه و آموزش دیده می باشد.

داربست در تهران

داربست در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.