داربست فلزی یکتا 09123506429

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی سیدخندان

ساختمان ها در دنیای امروز بدون وجود هیچ محدودیتی ساخته می شوند. پس کارگران با به کارگیری از داربست می توانند خود را به بالاترین نقطه ی سازه برسانند و شروع به کار نمایند. داربست فلزی از نامش مشخص است یعنی سازهایی که از فلز تهیه می شوند. از داربست های فلزی طبق مکانی که قرار است  از آن ها استفاده شود به دو دسته تقسیم می شوند 1-داربست فلزی بلند و 2-داربست فلزی کوتاه که هر کدام برای مکان های خاصی طراحی شده می باشند.

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی سیدخندان

داربست در واقع یک سازه از جنس چوب و یا فلز موقتی می باشد که از آن برای دسترسی راحت به مکان های سخت در حین ساخت و یا تعمیر ساختمان ها و سازه های دیگر استفاده می نمایند. از داربست های فلزی و چوبی در برخی مواقع به عنوان یک تکیه گاه برای دیگر قسمت های سازه نیز به کار می برند. در ساخت داربست باید بسیار دقت نمود زیرا اگر داربست فرو بریزد با خطر از دست رفتن جان یک انسان مواجه می باشد.

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی را تنها کافیست توسط بست به یکدیگر متصل نمایید. این مدل داربست برای این که ایمن باشد و نریزد باید آن را به دیوار متصل نمایید. لوازمی که به اتصال یک داربست فلزی کمک می نماید عبارت است از: لوله افقی، میله شکاف دار اتصال، پایه قابل تنظیم، صفحه زیر ستون و… را دارا هستند. از داربست های فلزی در برخی اوقات برای استفاده در ساختمان های بلند به کار برده می شوند و بعضی دیگر در ساختمان ها با ارتفاع کم کاربرد دارند.

داربست های فلزی و کارهایی که با آن انجام می شود خطرناک است. افراد باید برای کار با آن از مهارت ها و توانایی های خوب و لازم و امنیت کامل را دارا باشند. نصب داربست فلزی بیشتر برای کار ساخت و ساز و حفظ امنیت و سلامت کارگران به کار برده می شود. در حقیقت نصب داربست فلزی سازه را پایدار و ثابت نگه می دارد.

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی سیدخندان

داربست دارای سه عنصر اصلی است که شامل: استانداردها، لجر، ترانزوم را برخوردار هستند. استاندارد ها لوله های عمودی شکل هستند که در تمام ساختار اجرا می گردند و از آن به شکل ایستاده استفاده می نمایند. وزن سازه به وسیله ی یک صفحه پایه مربع که بار ها را گسترده و به زمین انتقال می دهد. ترانزوم ها نیز لوله های افقی هستند که در عرض و عمود بر تخته ها قرار می گیرند تا سازه ها را مقاوم تر بسازد و از سکوها هم در هر سطح داربست پشتیبانی بشود. داربست دارای مزایای بسیار زیادی است که مهم ترین آن این است که از دیگر داربست ها محکم تر و امن تر است.

داربست فلزی سیدخندان

داربست فلزی سیدخندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.