داربست فلزی یکتا 09123506429

داربست چهارپایه متحرک

داربست چهارپایه متحرک

داربست چهارپایه متحرک

داربست چهارپایه متحرک

داربست فلزی متحرک آسانترین و ایمنترین وسیله برای مصارف حرفه ای در ارتفاع است. برج داربست متحرک را می توانید در فضاهای مختلف و عملیات مختلف ساختمانی به کار گیرید.

داربست متحرک معمولاً برای کار در مکان های مختلف از ارتفاع استفاده می شود ، یک ساختار سبک است که به دلیل چرخ های موجود در پایه آن ، به راحتی می توانید آن را به مناطق مختلف انتقال دهید. داربست با خیال راحت به مناطق بالایی از کار می رسد ، با این وجود یک ساختار ثابت است که می توانیم در همه مکان هایی که می خواهیم در آن کار کنیم نصب کنیم.

داربست چهارپایه متحرک

داربست چهارپایه متحرک

یک برج داربست می تواند بلافاصله از یک مکان به مکان دیگر منتقل شود ، این سیستم همچنین دارای سیستم های مختلف ایمنی است و از حرکت غیر ارادی جلوگیری میکند ، زیرا چرخها کاملاً قفل شده اند.

داربست فلزی متحرک می تواند در ارتفاع های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. ساختار این وسیله توسط میله های مختلف افقی ، عمودی و مورب تشکیل شده است و در بالا ما روی یک سکو کار می کنیم ، برای رسیدن به هر منطقه کاری ، از جلوگیری از سقوط از ارتفاع جلوگیری می شود در نتیجه یک ساختار کمکی بسیار ایمن ، آسان برای جابجایی و سازگار با مشاغل است که استفاده از آن ما را در صرفه جویی در هزینه و زمان کمک می کند.

داربست چهارپایه متحرک اغلب در کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد . به عنوان مثال از این سازه ایمن می توان در منزل، هتل، سوله، بیمارستان، فرودگاه، پمپ بنزین، مراکز تجاری و خدمات نمای ساختمان و…  استفاده کرد.

هم چنین در مشاغل مختلف از جمله نصاب سقف و دیوارپوش، برق کار، لوله کش، نقاش، تزئینات داخلی و…می توانند به منظور سهولت جابجایی و امنیت سازه در هر ارتفاعی به کار گرفته شوند.

برج های داربست ارتفاع نوردان ایران برای اجاره هستند ، شما می توانید تمام مدل های ما را اجاره نمایید تا این سازه را در هر زمان که لازم باشد داشته باشید. هر برج داربست برای اجاره دارای مجوز است و برای دستیابی به استانداردهای ایمنی ارزیابی شده است. تیم ما به شما توصیه می کنند ساختار کاملی را برای مشاغل معمول خود پیدا کنید.

داربست چهارپایه متحرک

داربست چهارپایه متحرک

سالانه با گسترش شهرها شاهد افزایش چشم گیر ساختمان ها با اشکال مختلف و گوناگون مخصوصاً برج ها و ساختمان های و تاسیسات بلند مرتبه در سراسر کشور می باشیم.

با توجه به عملیات های مختلف مثل نماسازی و سیمان کاری و رنگ کاری و یا تعمیرات و نگهداری نمای ساختمان ها و تاسیسات که معمولاً از داربست های سنتی استفاده می شود، هر ساله حوادث زیادی به دلیل فقدان ایمنی در اکثر این نوع داربست ها، برای کارگران ساختمانی رخ می دهد که باعث صدمات شدید جسمی، نقص عضو و یا فوت می گردند.

لذا در خصوص انجام عملیات های مختلف بر روی نمای ساختمان، تجهیزاتی به نام کلایمر (Climber) یا داربست معلق وجود دارد که معمولا در ساختمان های بلند مرتبه قابل رویت می باشد.

( داربست چهارپایه متحرک )

ایمنی داربست های متحرک یا چرخ دار

برای اطمینان از اینکه داربست متحرک یا چرخ دار از حداکثر درجه ایمنی استفاده می کند، با توجه به مشخصات دقیق عملیات داربست می توان ایمنی را فراهم کرد البته باید دقت داشته باشید که جنس داربست نیز خود در ایمنی نقش مهمی ایفا می کند.

  • ابتدا باید تمامی اجزا داربست متحرک چک شود که درست کار می کند یا خیر
  • توجه داشته باشید که قبل اینکه داربست متحرک را به قسمت مشخص هدایت کنید زمین آنجا را برای محکم قرار گرفتن آن آماده کنید.
  • این مورد البته در بعضی داربست ها ممکن است متفاوت باشد اما در داربست های استاندارد حداکثر وزن برای باربری بروی داربست متحرک ۷۵۰ کیلوگرم می باشد.
  • از هیچ ماده شیمیایی بروی داربست متحرک  استفاده نکنید.
  • کارگرانی که بروی داربست متحرک هستند باید از یک سوپاپ اطمینان برای مهار خود استفاده کنند.
  • هنگام حرکت داربست باید حتماً از محیط اطراف خود آگاهی کامل داشته باشید زیرا خطراتی از جمله برق گرفتگی و سقوط بسیار شایع است.
  • هنگام حرکت داربست متحرک در زمین ناهموار باید به جهت چرخش قفل های چرخ ها دقت کافی داشته باشید.
  • توجه داشته باشید اگر داربست متحرک را خارج از منزل استفاده می کنید و ورزش باد زیاد است فوراً باید کار خود را متوقف کنید.

( داربست چهارپایه متحرک )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.