داربست فلزی یکتا 09123506429

داربست چکشی(داربست فلزی یکتا)

داربست چکشی(داربست فلزی یکتا)

داربست چکشی(داربست فلزی یکتا)

داربست چکشی(داربست فلزی یکتا)

 

1 39 139 5 40

یک نوع داربست که از اتصال قطعات منفصلی مثل لوله های عمودی داربست،مهار(سنجاقی)،پاشنه،پیچ تنظیم شکل می گیرد و تحمل باربری نسبتاً بالایی دارد. به دلیل نحوه بسته شدن قطعات وقفل شدن آنها به یکدیگر درناحیه اتصال قفل کن و سنجاقی وضربه پذیری توسط چکش نام داربست چکشی به آن اطلاق میگردد.برای اجرای کفراژبندی سازه های سنگین و مرتفع از این نوع داربست استفاده به عمل می آید.امکان محاسبه دقیق و پیش بینی میزان باربری ،دوام و طول عمربیشتر،قابلیت انعطاف پذیری زیاد،ایمنی ازمزایای برجسته این سیستم محسوب می گردند.

داربست مدولار چکشي علاوه بر دارا بودن تمامي مزيت هاي داربست مدولار مثلثي مي تواند جهت داربست بندي نماي ساختمان و يا ساير سازه هاي بتني به علت نداشتن لوله هاي مايل قرار گيرد و با افزايش يا کاهش پايه عمودي و مهار هاي افقي مي توان آن را در ارتفاعات مختلف و تحمل بارهاي متفاوت مورد استفاده قرار داد.
در اين سيستم عمل اتصال توسط ضربه چکش به قفل کن انجام و يا از هم جدا مي شود و نيازي به پيچ و مهره و يا بست و ساير اتصالات وجود ندارد و به عنوان کارآمد ترين و پرفروش ترين داربست مدولار در کشورهاي صنعتي مطرح است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.