داربست فلزی یکتا 09123506429

درآمد شغل داربست بندی

درآمد شغل داربست بندی

درآمد شغل داربست بندی

داربست بند كسي است كه بتواند از عهده انجام حمل و نقل و انبار كردن وسايل كار ، اندازه گيري و خواندن اندازه ها، بستن داربست، جوشكاري صفحه ستون هاي زير داربست، مهاركردن داربست فلزي، گذاشتن تخته زيرپائي و نردبان و مهاركردن آنها ، نصب جان پناه برآيد.

نوسان درآمدی این شغل:

نکته مهمی که در ارتباط با شغل داربست بندی وجود دارد، مربوط به بخشی است که این افراد در آن مشغول به کار هستند. از آنجایی که صنایع مختلفی به این شغل نیاز دارند، دامنه کاری این افراد بسیار وسیع بوده و در بخش های مختلفی از ساخت و ساز، حضور دارند.

در این میان افرادی که روی پل ها یا در بزرگراه ها به این شغل می پردازند، طبعا درآمد بیشتری نسبت به کسانی که در ساختمان سازی کار می کنند، به دست خواهند آورد. طبق آماری که در سال 2011 به دست آمده، میزان درآمد افرادی که در بزرگراه ها مشغول بودند 25.37دلار برای هر ساعت تخمین زده شده بود، درحالی که این میزان برای داربست کاران ساختمانی حدود 20دلار در ساعت بوده است.

تغییر درآمد با توجه به مناطق جغرافیایی:

میزان درآمد این شغل با توجه به مناطق مختلف متفاوت خواهد بود که البته دلیل عمده آن نیز میزان ساخت وسازی است که در مناطق مختلف در نوسان است. طبیعتا در مناطق جغرافیایی که صنعت ساخت و ساز روند رشد مثبتی داشته باشد، داربست کاری نیز به عنوان یک شغل پررونق مطرح خواهد شد.

به عنوان مثال در سال 2013، در ایالات متحده آمریکا متوسط حقوق سالانه برای این شغل بین 25هزار دلار تا 42هزار دلار برآورد شده بود، یعنی برای هر ساعت کار بین 13 تا 20دلار اختلاف درآمد وجود داشت. این اختلاف دستمزد نشان دهنده تفاوتی است که در بازار ساخت و ساز در مناطق مختلف این کشور وجود دارد. به عنوان مثال در کالیفرنیا و نیویورک میزان درآمد این شغل به دلیل بالاتر بودن هزینه های زندگی بیشتر است.

images 2019 12 03T232405.871

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.