داربست فلزی یکتا 09123506429

سکوی داربست فلزی و ویژگی های آن

سکوی داربست فلزی و ویژگی های آن

سکوی داربست فلزی و ویژگی های آن

سکوی داربست فلزی و ویژگی های آنReviewed by داربست فلزی یکتا on Jun 9Rating: 5.0سکوی داربست فلزی و ویژگی های آنداربست فلزی به عنوان بهترین سازه ی فلزی برای انجام کارهای عمرانی ومحسوب می شود، به وسیله ی آن این توانایی را خواهید داشت که در قسمت ها مرتفع ساختمان و یا سازه ی اصلی خود فعالیت داشته باشید و فعالیت هایی مانند؛ تعمیر و رنگ آمیزی ساختمان خود را انجام دهید .

داربست فلزی به عنوان بهترین سازه ی فلزی برای انجام کارهای عمرانی ومحسوب می شود، به وسیله ی آن این توانایی را خواهید داشت که در قسمت ها مرتفع ساختمان و یا سازه ی اصلی خود فعالیت داشته باشید و فعالیت هایی مانند؛ تعمیر و رنگ آمیزی ساختمان خود را انجام دهید .

سکو‌ها در داربست فلزی چه ویژگی‌هایی دارند؟

عرض سکوها از 60 تا 150 سانتی‌متر بسته به نوع کار متغیر هستند. برای ایجاد سکو اگر از تخته‌های 150 سانتی‌متری یا کمتراستفاده شود باید دو لوله برای محافظت تخته در زیر آن نصب شود و اگر تخته بیشتر از 150 سانتی‌متر بود باید از سه لوله افقی برای محافظت از تخته در زیر آن نصب شود. سکوها باید از سه طرف تکیه‌گاه داشته باشند و تخته‌های آن طوری نصب‌شده باشند که امکان سقوط مصالح و ابزار از بین آن‌ها امان پذیر نباشد. یک سکوی مناسب باید مصالحی با وزن 150 تا 250کیلوگرم را تحمل کند. در یک سکوی خوبی برای جلوگیری از سقوط اشیاء باید از قرنیز استفاده‌شده باشد که ارتفاع آن باید از کف سکو باید تا 150 میلی‌متر باشد.
ضخامت تخته‌های مورد استفاده در داربست بندی بسته به نوع آن‌ها باید بین 3 تا 6 سانتی‌متر باشد. باید از تخته‌های بدون گره و بدون شکستگی و تاب خوردگی استفاده شود. تخته‌ها نباید رنگ شده باشند. در آخر هم باید اضافه کنم برای ایمنی کارگران و عابران پیاده باید فنس توری اطراف داربست ها نصب شود تا از سقوط مصالح و ابزار ها جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *