داربست فلزی یکتا 09123506429

عوامل تاثیرگذار بر قیمت داربست اسکافلد

عوامل تاثیرگذار بر قیمت داربست اسکافلد

عوامل تاثیرگذار بر قیمت داربست اسکافلد

داربست مثلثی نقش تاثیر گذاری در صنعت ساخت و ساز دارد. از این مدل داربست در بالاترین بخش های ساختمان که قابل دسترسی نیستند، استفاده می شود. یکی از مهم ترین کاربرد های داربست مثلثی، استفاده از این داربست برای کفراژبندی دال های بتنی می باشد. از دیگر کاربرد های داربست مثلثی می توان به استفاده در زمان ساختن سقف های بزرگ دارای وزن زیاد، اشاره نمود.

download 67

همانطور که قیمت بسیاری از لوازم داخل بازار بسته به جنس مواد سازنده آن ها می باشد. قیمت اسکافلد نیز به موادی که در ساخت آن به کار رفته است بستگی دارد. زیرا میزان ماندگاری داربست مثلثی را، متریال سازنده آن تعیین می کنند. در حالیکه وزن داربست مثلثی متغیر می باشد، اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید عامل دیگری که بر قیمت اسکافلد تاثیر می گذارد، وزن آن است.

download 66

برای ساخته شدن داربست لوله های فلزی در اندازه های مخصوص و تعیین شده برش می خورند و با استفاده از دستگاه جوش به یکدیگر اتصال پیدا می کنند. در برخی موارد، اگر تغییری در نحوه اتصال این لوله ها ایجاد شود، باربری آن ها می تواند تا ۱۴ تن افزایش یابد. لوله های داربستی که اجزای اصلی تشکیل دهنده داربست مثلثی هستند، باید حتما از استحکام کافی برخوردار باشند، زیرا محکم نبودن آن ها باعث بروز حوادث مختلف و خسارت دیدن جان و مال افراد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.