داربست فلزی یکتا 09123506429

فروش انواع داربست فلزی

فروش انواع داربست فلزی

فروش انواع داربست فلزی

☀️داربست یکتا☀️

☀️☀️بزرگترین مرکز خرید و فروش کلیه لوازم داربست☀️☀️

☀️☀️انواع لوله داربست،جک و قالب داربست و …☀️☀️

☀️☀️فروش انواع لوازم داربست لوله. بست دست دوم .وغیره ☀️☀️


☀️☀️فروش انواع قالب و جک .پیچ تنظیم .اسکافلد .سولجر .مهاری . پین گوه .و کلیه لوازم دست دوم درحد نو☀️
☀️ 

cropped con1

داربست یکتا در زمینه تهیه و توزیع انواع داربست های فلزی ، کلیه اتصالات داربستی و کلیه آهن آلات مورد نیاز در صنایع مختلف از جمله آهن آلات مورد نیاز در ساختمان سازی فعالیت می نماید .

کلیه اجناس و لوازمی که در این شرکت ارائه می گردد ، طبق استانداردهای جهانی و با کیفیت بسیار بالا تهیه شده اند و با حفظ ایمنی در کار ، با قیمتهای رقابتی و مناسبی توسط این شرکت به بازار عرضه می گردند .

این شرکت با بهره مندی از نیروهای مجرب و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی آماده خدمت رسانی به تمامی شرکت ها ، پیمانکاران و مجریان ساختمانی می باشد .

☀️ما با بهره مندی از نصاب های متخصص و مجرب با حفظ مسائل ایمنی خدمات خود را ارائه می دهیم☀️

از آنجایی که داربست ها برای استفاده در ارتقاعات بکار می روند و گاهاً بعنوان تکیه گاه از آن ها استفاده می شود و باید وزن مشخصی را تحمل کنند بنابراین ایمنی و استحکام آن اهمیت بسیاری دارد که کارشناسان ما درداربست یکتا با اطلاع کامل از استانداردهای ساخت اتصالات داربست بر اساس نوع کاربرد و محلی که قرار است داربست مورد استفاده قرار گیرد ، بررسی های لازم را انجام می دهند و بهترین و ایمن ترین محصولات را ارائه می دهند .

فروش انواع آهن آلات ساختمانی از جمله انواع نبشی ، فروش انواع ورق ، فروش پروفیل و قوطی ، فروش تیر اهن و … از جمله خدماتی است که توسط داربست یکتا ارائه می گردد .

در این شرکت کلیه آهن آلات بنا به نیاز شما با شرایطی بسیار مناسب و قیمت های رقابتی تهیه و توزیع می گردد .

ما با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان ،انواع آهن آلات و مشتقات آن را در سریعترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان میرسانیم

این شرکت آماده عقد قرارداد با پیمانکاران محترم جهت تامین آهن آلات پروژه های (دولتی یا خصوصی) مورد نظرشان میباشد.

☀️ تماس با ما ☀️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.