داربست فلزی یکتا 09123506429

ملاحظات انتخاب داربست

ملاحظات انتخاب داربست

ملاحظات انتخاب داربست

استفاده ایمن و مناسب از داربست وابسته به انتخاب سیستم درست برای کار مورد نظر است. اگر مشخصات اساسی داربست برای کار نامناسب باشد یا تمامی قطعات یا اجزای ضروری در دسترس نباشد، می تواند منجر به حوادث شود. انتخاب درست داربست و اجزای مرتبط با آن مستلزم دانش اساسی درباره شرایط محل و کار مورد نظر است. این ملاحظات شامل:

√ وزن کارگر، ابزارآلات، مواد، و تجهیزات حمل شده روی داربست

√ شرایط کار برای مثال، داخل، خارج، کف های سیمانی، نوع و شرایط دیوار، دسترسی به تجهیزات، تغییرات ارتفاع.

√ ارتفاع یا ارتفاع هائیکه در آن داربست نصب می شود.

√ نوع کاری که قرار است روی داربست انجام گیرد نظیر کارهای بنایی، سندبلاستینگ، نقاشی، فلزکاری، تاسیسات مکانیکی نصب سقف کاذب یا معلق

√ مدت کار

√ تجربه ناظر و کارکنان یا انواع داربست های موجود

√ شرایط آب و هوایی پیش بینی شده

√ نردبان یا وسایل دسترسی به سکوی کار

√ موانع

√ ساختار ساختمان یا سازه در حال انجام کار

√ مشکلات نصب و برداشت نظیر حفاظت از سقوط فرد داربست بند یا نصاب

√ استفاده تجهیزات مکانیکی برای کمک به نصب داربست

√ شرایط پیاده روی زیر محوطه داربست

تبلیغات آگهی ساخت یک ساختار داربستی، تبلیغ کننده را برای پوسترهای بزرگ یا مجسمه ها / قطعات تبلیغاتی محصولات خود ارائه می دهد.

این احتمالا یک اقدام موقت برای خارج از یک ورزشگاه یا در ابتدای مراحل است. داربست برای مدت طولانی در اطراف بوده و در آینده قابل پیش بینی است. دفعه بعد که شما در یک رویداد یا گذراندن یک ساختمان در دست ساخت هستید، نگاه دقیقتری به وب قطبها ایجاد ساختارهای ساده و در عین حال پیچیده و مفید داشته باشید. اگر شما نیاز به داربستهایی دارید که میخواهید با یک شرکت که چیزی را بدانید، مقابله کنید آنها در حال انجام هستند و در گذشته صدها کار انجام داده اند.

تماس با اس ام اس قرارداد برای یک خدمه حرفه ای و آگاه که می تواند ساده ترین و پیچیده ترین کار داربست رسیدگی کند تماس با امروز امروز نام شما
داربست بندها وشركتهاي داربستمرتب در حال بارگیری در داربست است. بازرسی از ساختارهای داربست باید به طور مداوم نگهداری و بازرسی شوند تا بتوانند یکپارچگی و ایمنی ساختاری خود را حفظ کنند.

افرادی که از ساخت و ساز خودشان آگاهی دارند، باید ساختار را بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که هنوز هم کارآمد و ایمن است و اطمینان حاصل شود که همه تابلوها هنوز دست نخورده و همه اجزای سازنده هنوز در شکل مناسب هستند. عدم حفظ این اجزاء حیاتی به طور مرتب نگهداری می شود می تواند به شرایط بسیار خطرناک منجر شود.

چیزهایی که باید در نظر گرفته شود ساختارهای ساختمانی را به سختی تنگ می کنند، بنابراین بسیار مهم است که ابزار ها از بین نرفته و به طور منظم روی داربست قرار گیرند. آزاد کردن از موانع و زباله هایی که ممکن است باعث ایجاد یک سقوط شود. خودتان را متعادل کنید. داربست باید کاملا به منظور کاهش خطر ابتلا به آسیب های کارگران و آسیب رساندن به آن و یا کشته شدن آنها باشد.

با این حال، هنگامی که شما در یک داربست اقامت، باقی مانده حساب خود را در تمام زمان. استفاده از حفاظت، یا PPE این می تواند شامل مواردی مانند حفاظت از سر، جلوگیری از سقوط و کفش غیر لغزش باشد.

ضروری است که این ایمنی تمام وقت را برای به حداکثر رساندن ایمنی خود بپوشانید، و این نکات ایمنی را دنبال کنید، پس شما یا کارگرانتان باید در زمینه داربست کار نکنید تا بتوانید جت ساختمان SONY در معرض خطر است. درک ظرفیت بار در طی مراحل طراحی داربست، یکی از اشتباهات اصلی ساخته شده، عدم توجه به انواع مختلف بار است که مواد در طی ساخت و راه اندازی وجود دارد. برای به حداکثر رساندن ایمنی هر کسی که درگیر است، تلاش نکنید تا داربست را با کارگران بیشتر از آنچه که برای صرفه جویی در زمان اختصاص داده شده است، بارگیری کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که از طریق تجهیزات اضافی بارگیری نمی شود و هیچ چیزی در برابر هر گارد محافظت نمی کند.

طراحی شده است که توسط یک ساختمان کاملا متصل به آن باشد. اگر پیچ و تاب به درستی تضمین نشده باشد، حرکت داربست ممکن است یک انتها را برداشته، که باعث می شود ثبات داربست را کاهش دهد. چند نوع سیستم نگهدارنده یا سیستم قفل در داربست وجود دارد. این سیستم ها باید در حین مونتاژ و برچیدن آزادانه کار کنند و همچنین بتوانند قفل شوند تا مانع برداشتن فیبر نباشند.

شما نباید سعی کنید قطعات مناسب تهیه شده توسط سازنده را با ناخن یا سایر جایگزین های دیگر جایگزین کنید. با توجه به طراحی یک داربست، یک شرکت ساختمانی باید اطمینان حاصل کند که هر داربستی با وسعت بیش از 10 فوت دارای حداقل گشت و گذار در سه طرف مقابل ساختمان است.

طرف مقابل ساختمان هنوز خطر است، بنابراین توصیه می شود که آنها را نیز در آنجا داشته باشید. Guardrails نباید به عنوان جایگزینی برای دنده واقعی حفاظت از سقوط مشاهده شود، که باید در تمام زمان ها در حالی که روی داربست پوشانده می شود، بازبینی کنید که ساختارهای داربست باید به طور مداوم نگهداری و بازرسی شوند تا بتوانند یکپارچگی و ایمنی ساختاری خود را حفظ کنند.

کسی که در مورد ساخت سفارشی خود آگاه است، باید این ساختار را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود کار بر روی داربست های بالابر می تواند بسیار خطرناک باشد هرگاه احتیاجات ایمنی مناسب حفظ نشود. با این حال، هنگامی که پروتکل ها و شیوه های ایمنی به خوبی دیده می شود، کار بر روی این سازه ها می تواند به همان اندازه هر گونه ساخت و ساز دیگر ارتقا یابد.

نگاهی به 10 راهنمایی ایمنی داربست و نحوه نگهداری آن در هنگام کار ایمن دریافت آموزش مناسب آموزش قوانین ایمنی جدید مجاز است که تمام کارگران که در حال کار بر روی یا نزدیک داربست باشند، به نحوی که در مورد چگونگی ساخت و ساز داربست ها آموزش دیده و آموزش دیده باشند این شامل چگونگی ورود و خروج داربست با خیال راحت از جلوگیری از افتادن و نحوه پاسخ دادن به شرایط اضطراری در حین داربست است.

این نوع آموزش کاملا ضروری است تا نه تنها خودتان را نگه دارید، بلکه هر کس دیگری در زیر و باریک ترین داربست ها همیشه آماده باشد همیشه اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از آن به طور کامل چک کنید. برای اطمینان از اینکه پایه امن است، مطمئن شوید که سطح آن است و برای هر پوسته در ساختمان تنظیم شده است.

اطمینان حاصل کنید که هر یک از گارد محافظ و دیوار نصب شده ایمن و ایمن، و همچنین نگاه کردن به تغییرات ارتفاع تغییرات (مانند سیم)، و شرایط آب و هوایی اطمینان از همه افراد دارای مجوز osHA (اداره ایمنی و بهداشت شغلی) ادعا می کند که کارفرمایان سرکش وقتی کار بر روی داربست انجام می شود خطر بزرگی است.

این کارفرمایان باید کار کنند، اما این کار را هر چند وقت یک بار انجام دهند. به جای گذر از کانال های مناسب و مجوز، آنها با هم یک کامیون برقی، برخی از کارگران و مصالح ساختمانی غیرقابل اعتباری هستند. کارگران فقط در معرض خطر هستند، اما این نیز باعث می شود که ساکنان آینده ساختمان نیز در معرض خطر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.