داربست فلزی یکتا 09123506429

نصب انواع داربست فلزی در تهران

نصب انواع داربست فلزی در تهران

نصب انواع داربست فلزی در تهران

نصب انواع داربست فلزی در تهرانReviewed by داربست فلزی یکتا on Jan 18Rating: 5.0نصب انواع داربست فلزی در تهران داربست های فلزی عموما از جنس فولاد با قطر 48/3 ساخته می شوند و که در اصطلاح به آنها لوله 5 سانتی نیز گفته می شود. حداقل ضخامت این لوله ها 4 میلی متر بوده که به وسیله بَست های مربوطه به یکدیگر اتصال پیدا کرده و مونتاژ می شوند.

داربست های فلزی عموما از جنس فولاد با قطر 48/3 ساخته می شوند و که در اصطلاح به آنها لوله 5 سانتی نیز گفته می شود. حداقل ضخامت این لوله ها 4 میلی متر بوده که به وسیله بَست های مربوطه به یکدیگر اتصال پیدا کرده و مونتاژ می شوند.

  داربست یک سازه موقت می باشد که در بیشتر سازه ها و کار در ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد. که نصب آن بسیار مهم بوده چون در اینصورت با خیال آسوده از داربست استفاده می شود. و ایمنی در این زمینه بسیار اهمیت دارد.  بیشتر نصاب ها در داربست تهران ، داربست را  به صورت مهندسی با ایمنی کامل نصب می‌کنند. نصب لوله داربست به عوامل مختلفی از جمله :  ارتفاع و ابعاد داربست ، محل نصب لوله داربست ، امکان دسترسی به لوازم و تجهیزات ، تغییر فاصله های عرضی و استاندارد و مهاری خور داربست بستگی دارد. نصب لوله داربست در تهران کاملا حرفه ای با گروه اجرایی ماهر در سراسر تهران در زمینه نصب و طراحی داربست در سریع ترین زمان و با قیمت مناسب انجام میشود. نصب لوله داربست ها انواع مختلفی دارد که شامل:  نصب لوله داربست نما که در قالب های یک متری و دو متری قرار می گیرد،  نصب لوله داربست کفراژ شامل:  پایدار کردن نما ، کفراژ زیر بتن  ،کفراژ حفاظ ، کفراژ برای کار سقف و ایستگاه های صلواتی نصب میشود. نصب لوله داربست چهارپایه که شامل : داربست چاله آسانسور،  چهار پایه چرخدار و بدون چرخ متحرک و طاق نصرت ، نصب لوله داربست بنر و دیوار ، نصب لوله داربست راه پله های کارگاهی، و نصب های متفرقه به سفارش ، همچنین در نصب لوله داربست تهران، داربست تکیه‌ گاه جرثقیل دستی برای بالا کشیدن اجسام سنگین ، نگهدارنده ماشین که  جوایز فروشگاه ها بر روی آن قرار میگیرد ، و داربست پایه هوایی برای تابلوها در طبقات مرتفع میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *