داربست فلزی یکتا 09123506429

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

داربست یکتا با سالها تجربه ارائه دهنده انواع خدمات داربست نصب، راه اندازی و اجاره داربست در مناطق مختلف تهران نظیر سهروردی، پاسداران، ولنجک، سیدخندان، شریعتی و… است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما:

سفارشات در سراسر تهران 09123506429

مدیریت داربست 02122893507

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

داربست

از داربست ها در اماکن ساختمانی یا در نقاشی حرفه ای خانه ها استفاده می کنند. بنابراین نصب داربست فلزی بسیار مهم است.

اگر شما می خواهید برای مدت طولانی در ارتفاع کار کنید و  نیاز دارید که تعدادی ابزارها را نزدیک خود نگه دارید حتما نیازمند استفاده از داربست خواهید بود.

براساس گزارش Safe Work Australia، بخش زیادی از سقوط ها (حدود 86%) در محل کار به دلیل استفاده از  نردبان است ولی در مقابل فقط 14٪ احتمال سقوط در مواردی که داربست در آن استفاده می شود، وجود دارد.

اگر به تنهایی به کاری در ارتفاع مشغول هستید، بهتر است به جای نردبان، از ویژگی های ایمنی داربست استفاده کنید.

با داربست همچنین می توانید به جای اینکه به خاطر دسترسی به ابزار خود مجبور شوید از نردبان بالا و پایین روید، تمام ابزارهای مورد نیازتان را در داربست در کنار خود نگه دارید.

در ادامه، ما به برخی از راه های استفاده و نصب داربست فلزیبه دلیل پاسخگویی به نیازشما ، می پردازیم.

برنامه ریزی

برنامه ریزی همیشه اولین قدم برای تصمیم گیری در مورد چگونگی پیشبرد یک پروژه است. به منظور جلوگیری از عوارض و مشکلاتی که ممکن است رخ دهد، همیشه داربست خود ر اندازه گیری کنید تا اطمینان حاصل کنید که اندازه ها مناسب شغل شما و تنظیم است.

زیرا ممکن است بعداً به برخی مشکلات دچار شوید. اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری های صحیحی برای خود داشته باشید و همچنین بگیرید که کدام سیستم داربست به بهترین شکل مورد نیاز شغل شما است ، زیرا در بعضی از مشاغل ساده می توان از یک داربست سبک وزن مانند داربست های آلومینیومی یا کوکی آلومینیوم که مناسب این گونه شغل ها است، استفاده کرد.

پایه

هنگامی که تصمیم گرفته اید چگونه کار خود را برنامه ریزی کنید، پس از آن داربست خود را با استفاده از جک های پیچ یا صفحات پایه؛ نصب و پایه گذاری کنید. در صورت نیاز شغل خود ، از داشتن تخته یا بشقاب منفرد، در زیر جک ها اطمینان حاصل کنید تا از سطح و استحکام پایه ها  اطمینان حاصل کنید. قبل از نصب داربست فلزی، هرگونه ضایعاتی که ممکن است در ساخت و ساز شما تأثیر بگذارد را حذف کرده و داربست را تراز کنید.

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

 

نصب داربست

اکنون که شما پایه های داربست خود را نصب کردید، لازم است این فرآیند نصب با دنبال کردن استانداردها در صورت لزوم انجام شود. از طرح داربست پیروی کنید تا نقطه شروع خوبی برای داربست خود پیدا کنید و بر اساس نحوه تمایل، چگونگی نصب داربست فلزی را دنبال کنید.

نکات کلیدی که هنگام انجام این کار باید آنها را دنبال کنید عبارتند از:

  • روش کار باید ایمن باشد.
  • اتصالات یا لوازم جانبی را در صورت لزوم، ایمن کنید.
  • اتصالات داربست خود را با دقت نصب کنید.
  • از نقاط دسترسی صحیح استفاده کنید.
  • مهاربندی ، لنگرها و اتصالات خود را در حالی که برپا کرده اید نصب کنید.
  • در صورت امکان از عرشه های کامل تخته کار کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که تخته سنگ در هر سیستم عامل بیش از 2 متر استفاده می شود.
  • هنگاه نصب داربست بر روی آن بیش از حد اضافه بار نگذارید.
  • روش های محافظت برای كنترل خطر سقوط یا ریزش مواد را اعمال كنید.

گره

پس از نصب داربست، اطمینان حاصل کنید که نقاط اتصال مناسب برای سازه ها را به درستی انجام داده اید. روش های گره شما باید مطابق با سازنده، طراح یا دستورالعمل های نصب داربست فلزی باشد. بهترین راه برای پیدا کردن این راهنمایی ها، مشاوره با طراح داربست و عمل کردن مطابق دستورالعمل های آن ها است. اطمینان حاصل کنید که گره های شما به طور مرتب مورد بررسی قرار می گیرند.

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

 

امضا کردن

پس از اتمام نصب داربست فلزی، داربست باید توسط شخصی که مدیریت مکانی داربست احداث شده را دارد، بازرسی شود. این بازرسی در زمان تحویل داربست، پس از تحویل، و همچنین در زمان انجام تعمیرات داربست اصلاحات یا اضافات انجام می شود. داربست باید توسط شخصی كه دارای مجوز نصب داربست است، مورد بازرسی قرار گیرد.

نصب داربست در پاسداران

نصب داربست در پاسداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.