داربست فلزی یکتا 09123506429

نصب داربست فلزی در تهران + قیمت

نصب داربست فلزی در تهران + قیمت

نصب داربست فلزی در تهران + قیمت

داربست در تهران

برای هرگونه خدمات داربست فلزی در تهران با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و اجرای داربست با کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب بهره مند شوید.

•  متخصصین ما با ارائه ی خدمات سهل الاستفاده و با کیفیت داربست در تهران، راه حل سریع و امن برای پروژه شما را ارائه می دهند.

•  ما خدمات نصب داربست را در ارتفاع و ابعاد مختلف برای شما اجرا می کنیم

•  حفاظت از سازه ی شما در حین نصب داربست از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سپردن کار به افراد بی تجربه می تواند شما را با مشکلات عدیده ای مواجه سازد که به خطر افتادن امنیت جانی کارگران مهمترین مساله در این رابطه می باشد.

•  شما می توانید نمونه کارهای داربست فلزی انجام شده توسط تیم متخصص ما در تهران را در این وبلاگ رصد نمایید.

فلزی در کرج 5

نحوه ي محاسبه قيمت اجرای داربست فلزي

1) قیمت نصب داربست فلزي به صورت ماهانه محاسبه می شود و از این جهت اگر داربست بین 1 روز و یک ماه در محل باقی بماند هزینه ی یک ماه دریافت می گردد. (علت چنین تعرفه بندی این است که نصب و بازکردن داربست مشمول هزینه ی حمل و نقل  و پرداخت حقوق حداقل دو کارگر برای بستن و بازکردن می باشد)

2) تعرفه های زير برای یک طرف نما می باشد و افزایش تعداد نماها هزینه های بالاتری را برای شما به همراه خواهد داشت

3) با وجود اينكه ما قيمت ها را به صورت شفاف درج كرده ايم، ولي هر كاري شرايط خودش را دارد. در كار داربست ممكن است قيمت ها آن چيزي نباشد كه تلفني گفته مي شود و از اينرو پيشنهاد ما اين است كه قيمت را پس از بازديد از محل كار به شما بگوييم. البته كارهاي زير 100 متر تقريبا قيمت مشخصي دارند.

4) عواملي همچون تورفتگي و بيرون آمدگي ديوار، ضرورت يا عدم ضرورت نياز به كفراژ و ارتفاع سازه در قيمت داربست تاثيرگذار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.