داربست فلزی یکتا 09123506429

نصب و اجاره انواع داربست فلزی

نصب و اجاره انواع داربست فلزی

نصب و اجاره انواع داربست فلزی

اگر قصد اجاره داربست چوبی دارید باید بدانید که این نوع داربست، اغلب بشکل ثابت می باشد و برای ساخت آنها از نردبان های مخصوص و گوب های گرد استفاده می شود. در واقع اگر در اجرای داربست از پل موقت، خرک و تخته استفاده شود، به آن داربست چوبی می گویند.

در مورد داربست فلزی باید گفت که این نوع داربست از لوله های فولادی که قطر آنها ۴۸.۳ میلی متر می باشد، ساخته می باشد. البته به این میله ها اصطلاحا ۵ سانتی متری گفته می شود. ضخامت این نوع لوله ها حداقل ۴ میلی متر می باشد و توسط بست های مربوطه مونتاژ می شوند.

برای اجاره داربست معلق باید دقت داشته باشید که این نوع داربست ها به دیوار تکیه داده می شوند و معمولا برای مکان هایی که برپاسازی داربست از سطح زمین بسیار سخت یا غیرممکن می باشد، کاربرد دارد. علت نامگذاری داربست معلق به این دلیل است که این نوع داربست از سطح ساختمان به شکل سکو بیرون زده می شود.

اجاره داربست پایه دار برای زمانی است که سرعت برپایی داربست ضروری تر است. نکته بسیار مهم در اجرا و نصب داربست پایه ای این است که این نوع نباید بیشتر از سه ردیف بسته شود، بعلاوه ارتفای سکوی کار در بالای سطح زمین و یا طبقه ای که داربست روی آن قرار می گیرد، نباید بیشتر از ۴ الی ۵ متر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.