داربست فلزی یکتا 09123506429

نصب و اجرای داربست مثلثی(اسکافلد)

نصب و اجرای داربست مثلثی(اسکافلد)

نصب و اجرای داربست مثلثی(اسکافلد)

داربست مثلثی یکی از انواع داربست می باشد که به آن اسکافلد نیز گفته می شود.داربست از دیر باز به شکلی ساده مورد استفاده مردم بوده است و همزمان با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، تغییرات زیادی در نحوه ساخت داربست ایجاد گردیده و انواع مختلفی از آن مانند داربست نمایشگاهی، داربست مثلثی، داربست فلزی و… ساخته شده است که هر کدام از آن ها کاربرد های متفاوتی دارند. امروزه شاهد استفاده از داربست در بسیاری از پروژه های ساخت و ساز و غیر آن هستیم.

داربست مدولار مثلثی در کفراژ بندی دال های بتنی تکراری و اجرای سقف های گسترده و بلند به راحتی با قالب بتن ترکيب شده و به صورت ميزهای مدولار توسط کارگر ساده مونتاژ مي شود. داربست مثلثی ساده ترين و ارزان ترين نوع متداول، هم از نظر عملکرد و هم از نظر توليد می باشد. باکس های مونتاژ شده داربست امگا به صورت جداگانه در کنار هم قرار گرفته و بر حسب فاصله با يکديگر و آرايش چيدمان، می توان باربری آنها را تا 14 تن بر متر مربع افزايش داد.

اجزای اصلی سيستم اسکافلد مثلثی عبارتند از فريم ها در اندازه های 50 ، 75 ، 100 سانت و مهار افقی اسکافولد و مايل ، کفشک ، پين اسکافلد ، سرجک سقفی قابل رگلاژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.