داربست فلزی یکتا 09123506429

نیروی متخصص و حرفه ای در نصب داربست

نیروی متخصص و حرفه ای در نصب داربست

نیروی متخصص و حرفه ای در نصب داربست


نصاب داربست شخصی است که در نصب و اجرا داربست مهارت و تجربه کافی  دارد. نصاب داربست باید تجربه کاری خوبی در زمینه باز و بسته کردن داربست، چادر و اسپیس داشته باشد. باید تمام قطعات و اجزا داربست را بشناسد.

باید از اصول ایمنی کار روی داربست و کار با داربست اطلاع و آگاهی خوبی داشته باشد.

باید بتواند به درستی و صحیح  درهر مکانی داربست را باز و نصب کند. نصاب داربست باید از نظر توانایی های درونی و روانی در جایگاه خوبی باشد و روحیه قوی ای داشته باشد.

در بین حرفه‌های مرتبط با ساخت‌وساز، داربست‌بندی از پرریسک‌ترین کارها به شمار می‌رود و تصور اولیه این است که این کار بیشتر توسط کارگران افغان انجام می‌شود اما بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد داربست‌کاری در قبضه افغان‌ها نیست و ایرانی‌ها بازار این حرفه را در دست دارند. فعالان ساخت‌و‌ساز معتقدند علت اینکه ایرانی‌ها این بازار را به افغان‌ها واگذار نکرده‌اند، این است که اغلب افغان‌ها مجوز کار در ایران را ندارند و نمی‌توانند در حرفه‌ای مثل داربست‌بندی که جلوی چشم است و آنها را در معرض اخراج قرار می‌دهد، فعالیت کنند.

cropped 001

هزینه نصب داربست :

در بحث هزینه نصب چند آیتم در هزینه تاثیر دارد. 1- ارتفاع داربست 2- حجم داربست 3-محل نصب داربست 4-امکان دسترسی به لوازم(جنس کشی) 5-تغییر فاصله های استاندارد و عرفی داربست 6-مهاری خور داربست و …

بر اساس خصوصیات هر کار پس از بازدید و بررسی موارد فوق  قیمت ارایه میگردد . به ما دلگرم باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.