داربست فلزی یکتا 09123506429

کاربرد داربست دوطرفه

کاربرد داربست دوطرفه

کاربرد داربست دوطرفه

کاربرد داربست دوطرفهReviewed by داربست فلزی یکتا on Dec 9Rating: 5.0کاربرد داربست دوطرفهداربست دو طرفه به طور معمول برای بنایی استفاده می شود، بنابراین، داربست بنایی نیز گفته می شود. همچنین به آن داربست مستقل نیز می گویند.

داربست جزو یکی از مهمترین ابزارهایی است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد توجه به اصول داربست بندی و استفاده درست از هر کدام از انواع داربست ها بسیار مهم و حیاتی است داربست ها ضامن سلامتی و جان کارگرانی است که بر روی آن مشغول به کار هستند توجه به این مسئله توجه به جان انسان هاست حتی عابرین و انسان هایی که از محدوده ساختمان سازی عبور میکنند ممکن است جانشان در خطر باشد اگر به اصول درست برپا کردن داربست پایبند نباشیم

داربست دو طرفه (دوبل)

داربست دو طرفه به طور معمول برای بنایی استفاده می شود، بنابراین، داربست بنایی نیز گفته می شود. همچنین به آن داربست مستقل نیز می گویند. معمولا در دیوارهای سنگی، ایجاد سوراخ در دیواربرای حمایت از تیر افقی چوب بست، دشوار است. بنابراین، از دو داربست دو طرفه استفاده می شود.اساسا، ردیف اول حدوب ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر دور از دیوار قرار می گیرد و ردیف بعدی یک متر با آن فاصله دارد. چوب بست های افقی توسط هر دو فریم پشتیبانی می شوند. به منظور قوی تر کردن آن، مهاربندی متقاطع و تیر شیب دار استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *