داربست فلزی یکتا 09123506429

کفراژ داربست و عوامل موثر در قیمت آن

کفراژ داربست و عوامل موثر در قیمت آن

کفراژ داربست و عوامل موثر در قیمت آن

کفراژ داربست و عوامل موثر در قیمت آنReviewed by داربست فلزی یکتا on Mar 9Rating: 5.0کفراژ داربست و عوامل موثر در قیمت آنكفراژ مجموعه اي لوله هاي داربست است كه به هم به صورت مكعبي متصل شده اند. داربست برای نقاشی، نصب سنگ، ترمیم یا ساخت نما، چاه آسانسور، داربست حفاظ یا کفراژ، داربست روی سطوح غیر صاف مثل گنبدها یا طاق ها، داربست مناسب برای بتن ریزی و سایر موارد استفاده داربست از جمله عواملی هستند که می توانند قیمت تمام شده نهایی اجاره داربست را تحت شعاع قرار دهند.

كفراژ :

  • كفراژ مجموعه اي لوله هاي داربست است كه به هم به صورت مكعبي متصل شده اند.
  • داربست برای نقاشی، نصب سنگ، ترمیم یا ساخت نما، چاه آسانسور، داربست حفاظ یا کفراژ، داربست روی سطوح غیر صاف مثل گنبدها یا طاق ها، داربست مناسب برای بتن ریزی و سایر موارد استفاده داربست از جمله عواملی هستند که می توانند قیمت تمام شده نهایی اجاره داربست را تحت شعاع قرار دهند.

نوع محاسبه قیمت

به صورت معمول از دو شیوه برای محاسبه قیمت اجاره داربست استفاده می شود. محاسبه اجاره ماهیانه و متری. که البته در هر دو مورد تا یک سقفی به یک میزان محاسبه می شود و از آن سقف به بعد مقداری به قیمت اجاره افزوده می شود. برای مثال عموما هزینه اجاره داربست برای یک روز تا یک ماه، عددی ثابت است. همچنین متر طول یا متر حجم استفاده از داربست دیگر شیوه محاسبه هزینه اجاره داربست است.

ارتفاع

معمولا قیمت های اجاره داربست تا مقدار ثابتی از ارتفاع مشخص می شود و برای نصب داربست بیش از آن ارتفاع نیاز به پرداخت هزینه متفاوتی هست.

منطقه جغرافیایی

گاهی اوقات محل پروژه و احداث داربست نیز در قیمت نهایی اجاره داربست تاثیرگذار است. با جابه جا شدن در محله های مختلف شهر قیمت می تواند تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *